NR: 429118 SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, kromat stål, laminerade skivor, H 69, L 71, B 47 (cm) bruksslitage.

Utropspris

94166 2018-06-15 19:18:43 125
90331 2018-06-15 19:16:17 100
94166 2018-06-15 19:18:19 100
94166 2018-06-15 19:15:05 80
176561 2018-06-09 11:10:18 70
182460 2018-06-08 20:37:53 60
178916 2018-06-08 13:50:26 50