NR: 429119 STOLAR 1 par, Sven-Erik Fryklund "Haga 210" Hagafors Stolfabrik AB, 1900-talets mitt, bruksslitage, något ostabila, 1 brusten pinne.

Utropspris

184996 2018-06-15 19:14:42 80
173474 2018-06-13 21:24:42 70
182640 2018-06-11 17:35:13 60
168356 2018-06-07 20:09:22 50