NR: 429120 SKÅP Tidigt 1900-tal, ek, skuren dekor, H 78, B 94, D 52 (cm) bruksslitage.

Utropspris

104096 2018-06-14 20:36:30 125
92947 2018-06-11 22:23:52 100