NR: 429121 SEKRETÄR AB Bröderna Gustafssons Träindustri - Markaryd, 1950/60-tal, fanerad med teak, H 99, B 89, D 47 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

475

176582 2018-06-15 19:10:05 475
185083 2018-06-15 19:12:27 450
185083 2018-06-15 19:12:05 400
185083 2018-06-15 19:11:54 350
185083 2018-06-15 19:08:56 300
176582 2018-06-15 19:06:47 275
185083 2018-06-15 19:08:40 250
185083 2018-06-15 19:08:33 200
185083 2018-06-15 18:29:34 150
176582 2018-06-15 18:28:33 125
185083 2018-06-11 18:42:39 80
93366 2018-06-10 13:49:01 70
176582 2018-06-09 22:01:50 60
185083 2018-06-09 17:53:11 50