NR: 429123 BÄNKSOFFA 1800-talets andra hälft, furu, längd 118 cm, 1 löst framben, slitage, maskstungen.

Utropspris

1600

185478 2018-06-15 19:20:00 1600
95081 2018-06-15 19:24:40 1550
185478 2018-06-15 19:12:10 1500
95081 2018-06-15 19:24:30 1500
93376 2018-06-15 19:23:23 1350
93376 2018-06-15 19:20:41 1250
93376 2018-06-15 19:20:17 1150
93376 2018-06-15 19:18:49 1050
185478 2018-06-15 18:39:52 1000
93376 2018-06-15 19:18:41 1000
93376 2018-06-15 19:18:01 900
167864 2018-06-15 19:07:02 800
176581 2018-06-15 17:58:32 600
185478 2018-06-15 16:51:25 550
176581 2018-06-15 17:57:25 500
176581 2018-06-14 16:58:50 425
93376 2018-06-13 16:37:51 400
176581 2018-06-14 16:58:39 400
185478 2018-06-13 15:05:38 350
93376 2018-06-13 16:37:42 300
170161 2018-06-13 09:26:14 250
185478 2018-06-13 15:05:26 250
176581 2018-06-12 22:26:07 200
170161 2018-06-13 09:26:06 200
91610 2018-06-12 15:34:32 150
185478 2018-06-12 12:14:24 100
170161 2018-06-08 22:49:52 80
185478 2018-06-12 12:14:12 80
91610 2018-06-11 22:11:07 60