NR: 429124 TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, Grythyttan Stålmöbler, modell A2, 1950/60-tal, stomme i fjäderstål, slitage, korrosion, brädor saknas/murkna.

Utropspris

172692 2018-06-15 18:42:00 800
98192 2018-06-15 19:23:52 800
100193 2018-06-15 09:48:31 700
180288 2018-06-15 04:41:46 650
172692 2018-06-14 19:07:48 600
94579 2018-06-14 17:26:58 550
172692 2018-06-14 19:07:33 550
172692 2018-06-14 12:58:56 475
180288 2018-06-14 00:42:10 450
172692 2018-06-13 19:26:59 425
93395 2018-06-09 19:39:12 400
180288 2018-06-12 07:48:27 400
180288 2018-06-12 07:48:09 350
184355 2018-06-11 21:22:07 300
184355 2018-06-11 21:21:53 250
184355 2018-06-11 21:21:37 200
95719 2018-06-09 14:57:01 150
176561 2018-06-09 11:06:39 125
95719 2018-06-08 00:09:51 100
176561 2018-06-09 11:06:32 100
176561 2018-06-09 11:06:27 80
101208 2018-06-08 15:35:59 60