NR: 429125 TRÄDGÅRDSSTOLAR 1 par, Grythyttan Stålmöbler "Stol 1" 1950/60-tal, stomme i fjäderstål, slitage, korrosion, brädor saknas/murkna.

Utropspris

1050

90011 2018-06-14 23:04:57 1050
103438 2018-06-15 19:23:57 1000
103438 2018-06-15 19:23:50 800
90011 2018-06-14 23:04:31 750
103438 2018-06-15 19:23:33 700
180288 2018-06-15 04:45:22 600
180288 2018-06-12 07:47:47 500
174507 2018-06-11 21:18:00 475
90011 2018-06-11 14:57:01 450
93395 2018-06-09 19:40:55 425
90011 2018-06-11 14:56:48 425
93395 2018-06-09 19:40:45 400
100073 2018-06-08 22:19:54 375
93395 2018-06-09 19:40:29 350
95719 2018-06-09 14:57:49 250
95719 2018-06-09 14:57:27 200
95719 2018-06-09 14:57:20 150
95719 2018-06-08 00:09:32 100
101208 2018-06-08 15:36:28 60