NR: 429210 PLANSCH Hjärtat 100x70 cm, slitage/skador (Proveniens Brigadmuséet).

Utropspris

91837 2018-06-15 17:20:25 225
100450 2018-06-14 13:14:48 200
104482 2018-06-14 12:06:29 175
100450 2018-06-11 23:33:17 150
184655 2018-06-11 20:39:57 125
100450 2018-06-11 23:33:05 125
184655 2018-06-11 20:39:45 100
100450 2018-06-11 13:13:45 90
93366 2018-06-10 13:50:07 80
168053 2018-06-09 22:23:11 70
185026 2018-06-09 20:43:12 60
178916 2018-06-08 13:50:51 50