NR: 429965 UTDRAGSSOFFA 1800-tal, furu, längd 195 cm, slitage, några torrsprickor.

Avslutas 2018-06-23 21:14:00 om

Utropspris

91537 2018-06-15 17:50:15 600
91610 2018-06-15 20:24:30 550
91610 2018-06-15 20:24:19 475
91610 2018-06-15 20:24:12 425
91610 2018-06-15 20:24:03 375
91610 2018-06-15 20:23:45 250
92696 2018-06-13 21:33:52 60
176582 2018-06-13 16:06:51 50