NR: 430131 BYRÅ Senempire, 1800-tal, björk, övre lådan med låsbart fack, H 85, B 90, D 42 (cm) mindre slitage.

Utropspris

1200

91166 2018-06-23 10:18:55 1200
173919 2018-06-20 16:15:09 1150
91166 2018-06-23 10:17:59 1100
173919 2018-06-20 16:14:59 1050
91166 2018-06-21 19:27:13 800
91166 2018-06-21 19:27:07 700
91166 2018-06-21 19:27:00 600
97522 2018-06-18 07:34:02 400
91610 2018-06-15 20:19:52 125
92696 2018-06-15 18:15:57 60
90280 2018-06-14 19:57:01 50