NR: 430131 BYRÅ Senempire, 1800-tal, björk, övre lådan med låsbart fack, H 85, B 90, D 42 (cm) mindre slitage.

Avslutas 2018-06-23 20:12:00 om

Utropspris

97522 2018-06-18 07:34:02 150
91610 2018-06-15 20:19:52 125
92696 2018-06-15 18:15:57 60
90280 2018-06-14 19:57:01 50