NR: 430132 SOFFBORD 1900-talets mitt, stringmodell, ben i svartlackerat stål, teak, H 59, B 105, D 65 (cm) repor, fläckar.

Utropspris

185026 2018-06-23 20:06:03 70
96052 2018-06-23 17:45:55 60
104439 2018-06-15 22:10:55 50