NR: 430132 SOFFBORD 1900-talets mitt, stringmodell, ben i svartlackerat stål, teak, H 59, B 105, D 65 (cm) repor, fläckar.

Avslutas 2018-06-23 20:22:00 om

Utropspris

104439 2018-06-15 22:10:55 50