NR: 430134 SOFFA 1950/60-tal, längd 163 cm, bruksslitage, några fläckar & lösa klädselband, 2 knappar saknas.

Utropspris

174411 2018-06-23 15:40:36 60
184655 2018-06-14 20:33:28 50