NR: 430134 SOFFA 1950/60-tal, längd 163 cm, bruksslitage, några fläckar & lösa klädselband, 2 knappar saknas.

Avslutas 2018-06-23 20:16:00 om

Utropspris

184655 2018-06-14 20:33:28 50