NR: 430137 GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, onyx, mässing, höjd 155 cm, bruksslitage.

Utropspris

183361 2018-06-22 20:30:33 225
100111 2018-06-21 20:58:16 200
183361 2018-06-22 20:30:27 200
183361 2018-06-22 20:28:45 150
183361 2018-06-22 20:28:34 100
183361 2018-06-22 20:28:27 80
185520 2018-06-21 10:26:30 60
183361 2018-06-17 15:11:42 50