NR: 430140 CHIFFONJÉ Nyrenässans 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 135, B 100, D 50 (cm) slitage,m skavmärken, sprickor.

Avslutas 2018-06-23 20:18:00 om

Utropspris

101671 2018-06-18 07:50:51 60
92696 2018-06-15 18:22:28 50