NR: 430140 CHIFFONJÉ Nyrenässans 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 135, B 100, D 50 (cm) slitage,m skavmärken, sprickor.

Utropspris

25040 2018-06-21 17:02:39 350
92696 2018-06-22 07:35:52 325
101671 2018-06-18 07:50:51 60
92696 2018-06-15 18:22:28 50