NR: 430141 STOLAR 5 st, Fryksdalen, Allmoge 1800-tal, slitage, sprickor.

Utropspris

1300

96745 2018-06-23 20:27:14 1300
96611 2018-06-23 17:15:40 1250
98885 2018-06-23 19:18:36 1050
91610 2018-06-15 20:21:28 750
96745 2018-06-15 19:42:07 700
91610 2018-06-15 20:21:19 650
96745 2018-06-14 19:25:18 600
91610 2018-06-15 20:21:15 600
91610 2018-06-15 20:21:10 500
92311 2018-06-14 21:50:37 400
92311 2018-06-14 21:50:16 250
92311 2018-06-14 21:49:57 100