NR: 431917 BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bronser, H 77, B 82, D 48 (cm) mindre fanérslitage & skavmärken, fanérsläpp fram nedtill.

Avslutas 2018-07-27 20:22:00 om

Utropspris

176561 2018-07-13 22:22:39 150
173557 2018-07-13 22:28:46 150
173557 2018-07-13 12:08:34 100
183192 2018-07-12 19:44:15 60
183921 2018-07-12 16:31:23 50