NR: 431917 BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bronser, H 77, B 82, D 48 (cm) mindre fanérslitage & skavmärken, fanérsläpp fram nedtill.

Utropspris

1100

90331 2018-07-27 17:41:13 1100
185795 2018-07-27 16:32:35 1050
90331 2018-07-25 14:08:28 1000
185795 2018-07-27 16:32:16 950
185795 2018-07-27 16:32:01 850
176630 2018-07-25 23:16:42 750
176630 2018-07-25 23:16:34 650
176630 2018-07-25 23:14:26 550
176630 2018-07-24 17:03:30 450
176561 2018-07-24 19:04:22 450
176630 2018-07-24 17:00:01 425
176561 2018-07-24 00:54:12 400
176630 2018-07-23 22:14:38 375
176561 2018-07-24 00:53:54 375
176630 2018-07-23 22:14:20 350
176561 2018-07-21 12:13:40 325
176630 2018-07-21 10:04:17 300
176561 2018-07-21 12:13:31 275
176561 2018-07-21 12:13:23 225
176561 2018-07-18 17:56:30 175
176561 2018-07-13 22:22:39 150
173557 2018-07-13 22:28:46 150
173557 2018-07-13 12:08:34 100
183192 2018-07-12 19:44:15 60
183921 2018-07-12 16:31:23 50