NR: 432209 SIDEBOARD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 92 B 185 D 40 (cm) bruksslitage, mindre skavmärken, någon fläck.

Utropspris
1500-2000

1550

185240 2018-07-23 08:41:21 1550
185737 2018-07-15 13:25:40 1500
185240 2018-07-23 08:36:42 1450
185240 2018-07-23 08:36:24 1350
185240 2018-07-23 08:36:17 1250
185240 2018-07-20 08:31:34 1150
178550 2018-07-14 17:16:03 1050
185737 2018-07-15 13:25:26 950
185737 2018-07-15 13:25:05 850
185240 2018-07-14 14:02:11 750
92414 2018-07-06 08:39:24 700
168356 2018-07-08 20:14:49 650
175143 2018-07-08 09:46:50 550
96724 2018-07-08 00:05:50 375
183750 2018-07-05 20:27:00 325