NR: 432210 FÅTÖLJER 1 par, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, bruksslitage.

Utropspris

2100

185726 2018-07-23 18:59:19 2100
169514 2018-07-19 20:56:57 2000
177718 2018-07-22 08:12:54 2000
97600 2018-07-13 07:07:38 1550
169514 2018-07-12 18:13:19 1500
97600 2018-07-13 07:07:24 1450
97600 2018-07-13 07:07:18 1350
97600 2018-07-13 07:07:09 1250
97600 2018-07-13 07:06:59 1150
170161 2018-07-12 07:07:25 1050
169514 2018-07-12 18:13:09 1000
169514 2018-07-11 17:53:52 750
180759 2018-07-08 22:14:35 600
97600 2018-07-08 09:35:42 550
169514 2018-07-07 13:20:02 500
97600 2018-07-08 09:35:37 475
97600 2018-07-08 09:35:29 425
97600 2018-07-08 09:35:14 375
97600 2018-07-08 09:35:07 325
97600 2018-07-08 09:35:01 275
97600 2018-07-08 09:34:57 225
97600 2018-07-08 09:34:50 175
97600 2018-07-08 09:34:37 125
97600 2018-07-08 09:34:31 90
173265 2018-07-08 06:24:04 70
183067 2018-07-06 23:13:21 50