NR: 432211 BYRÅ Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, H 84 B 68 D 39 (cm) bruksslitage.

Utropspris

92893 2018-07-23 19:08:45 225
90861 2018-07-22 03:52:46 200
16429 2018-07-22 17:06:57 175
92893 2018-07-09 18:56:43 125
104372 2018-07-14 14:54:46 80
183921 2018-07-09 10:04:47 60
93379 2018-07-06 21:01:47 50