NR: 432212 SEKRETÄR 1900-talets andra hälft, intarsia, H 98 B 90 D 47 (cm) bruksslitage.

Utropspris

850

179183 2018-07-23 19:04:27 850
176630 2018-07-23 09:12:25 800
179183 2018-07-23 08:30:49 750
176630 2018-07-21 10:00:36 700
183361 2018-07-09 16:50:06 650
176630 2018-07-21 10:00:27 600
176630 2018-07-21 10:00:20 500
176630 2018-07-21 10:00:11 400
178353 2018-07-12 23:15:21 300
178353 2018-07-12 23:15:13 250
178353 2018-07-12 23:15:02 200
178353 2018-07-12 23:14:53 150
178353 2018-07-12 23:14:36 100
183361 2018-07-09 16:49:23 90
179183 2018-07-09 16:15:56 80
100016 2018-07-09 12:08:00 70
183921 2018-07-09 10:02:50 60
12234 2018-07-09 08:18:33 50