NR: 432213 SNEDKLAFFSSEKRETÄR 1900-talets mitt, intarsia, H 101 B 95 D 43 (cm) bruksslitage, mindre skavmärken.

Utropspris

1200

179183 2018-07-23 19:11:10 1200
176630 2018-07-21 10:01:30 1150
173919 2018-07-15 23:06:49 1100
176630 2018-07-21 10:01:23 1100
176630 2018-07-21 10:01:17 1000
176630 2018-07-21 10:01:05 850
173919 2018-07-15 23:06:22 800
170161 2018-07-12 07:08:00 750
25040 2018-07-09 08:43:14 700
13207 2018-07-08 10:49:39 500
25040 2018-07-08 12:10:00 500
25040 2018-07-07 16:58:00 325