NR: 432215 KARMSTOL Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslitage.

Utropspris

176561 2018-07-21 20:11:45 125
96743 2018-07-21 19:33:12 100
176561 2018-07-20 17:39:08 90
104372 2018-07-14 15:07:19 80
15421 2018-07-11 14:15:17 70
172318 2018-07-08 15:14:31 60
183192 2018-07-05 19:35:24 50