NR: 432215 KARMSTOL Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslitage.

Avslutas 2018-07-24 19:04:00 om

Utropspris

104372 2018-07-14 15:07:19 80
15421 2018-07-11 14:15:17 70
172318 2018-07-08 15:14:31 60
183192 2018-07-05 19:35:24 50