NR: 432221 KARMSTOL Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, broderad klädsel, bruksslitage, mindre skavmärken.

Utropspris

91953 2018-07-20 21:36:59 225
90198 2018-07-09 21:45:00 200
91953 2018-07-07 17:31:45 175
170161 2018-07-06 10:32:25 150
96743 2018-07-07 17:06:52 150
96743 2018-07-07 17:06:46 100
96743 2018-07-07 17:06:41 80
93522 2018-07-06 09:55:42 60
183192 2018-07-05 19:34:19 50