NR: 432222 SIDEBOARD Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 90 B 189 D 45 (cm) bruksslitage, mindre skavmärken.

Utropspris

1250

182460 2018-07-23 19:04:29 1250
184632 2018-07-23 18:54:04 1200
182460 2018-07-23 19:04:20 1200
182460 2018-07-23 15:57:21 1100
184637 2018-07-18 15:27:05 1050
98021 2018-07-17 18:03:45 1000
184637 2018-07-18 15:26:56 1000
184637 2018-07-18 15:26:50 900
184637 2018-07-18 15:26:29 800
184637 2018-07-18 15:26:24 700
184637 2018-07-18 15:26:17 600
184637 2018-07-18 15:26:10 500
184637 2018-07-18 15:26:05 450
184637 2018-07-18 15:25:57 400
184637 2018-07-16 22:52:09 350
178973 2018-07-14 21:58:39 300
95672 2018-07-09 07:17:42 275
185026 2018-07-08 22:30:49 250
182460 2018-07-06 15:14:02 225
185693 2018-07-05 23:21:43 200
97692 2018-07-06 08:55:56 200
97692 2018-07-06 08:55:56 200