NR: 432223 PELARBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 66 B 90 D 61 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Avslutas 2018-07-24 19:06:00 om

Utropspris

170161 2018-07-06 10:33:11 50