NR: 432223 PELARBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 66 B 90 D 61 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

175289 2018-07-24 18:02:53 125
170161 2018-07-06 10:33:11 100