NR: 432225 TELEFONBÄNK Rokokostil, 1900-talets andra hälft, L 95 D 45 (cm) bruksslitage/skavmärken.

Utropspris

178909 2018-07-24 14:15:35 250
183361 2018-07-12 14:15:28 225
171950 2018-07-06 21:54:26 200
170161 2018-07-06 10:31:02 175
171950 2018-07-06 21:54:18 175
170161 2018-07-06 10:30:51 150
171950 2018-07-06 21:54:11 150
171950 2018-07-06 21:54:04 100
171950 2018-07-06 21:53:54 80
171950 2018-07-05 21:06:05 60
183192 2018-07-05 19:34:39 50