NR: 432227 GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, höjd 128 cm, bruksslitage.

Avslutas 2018-07-24 19:16:00 om

Utropspris

168543 2018-07-10 22:14:05 550
182030 2018-07-15 13:12:20 500
182030 2018-07-15 13:11:59 450
168543 2018-07-06 00:19:02 425
178973 2018-07-14 22:03:18 400
178916 2018-07-09 21:43:02 350
180076 2018-07-09 07:37:35 300
180076 2018-07-09 07:37:17 250
93366 2018-07-06 23:52:31 200
183750 2018-07-05 20:33:07 125
169514 2018-07-05 18:11:39 50