NR: 432228 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, höjd 165 cm, slitage.

Utropspris

179074 2018-07-23 11:29:19 150
90861 2018-07-22 03:48:54 125
90861 2018-07-14 23:33:34 100
173368 2018-07-21 00:08:19 100
185026 2018-07-08 22:28:20 50