NR: 432231 AVLASTNINGSBORD 1900-talets andra hälft, stomme i metall, H 49 B 62 D 32 (cm) slitage/fanerskador.

Avslutas 2018-07-24 19:20:00 om

Utropspris

175725 2018-07-19 06:58:19 175
180076 2018-07-09 07:32:24 150
93366 2018-07-06 23:53:06 100
175725 2018-07-06 07:20:05 70
178916 2018-07-06 15:23:56 60