NR: 432232 FÅTÖLJER 1 par, 1940-tal, stomme i alm, bruksslitage, mindre skavmärken.

Utropspris

1050

97712 2018-07-23 19:17:32 1050
91881 2018-07-23 19:16:26 1000
97712 2018-07-23 19:15:46 950
91881 2018-07-23 19:16:04 900
91881 2018-07-23 19:15:54 800
91881 2018-07-23 19:15:47 700
183930 2018-07-23 19:13:15 650
185083 2018-07-23 18:34:02 600
91881 2018-07-23 14:11:06 550
185083 2018-07-20 11:11:13 500
180759 2018-07-19 21:24:24 475
185083 2018-07-16 20:40:21 450
180759 2018-07-19 21:23:44 450
167750 2018-07-14 19:37:02 400
185083 2018-07-16 20:40:11 400
180759 2018-07-08 22:17:42 275
180759 2018-07-08 22:17:28 250
93758 2018-07-08 13:38:19 225
180759 2018-07-08 22:17:13 200
180759 2018-07-08 22:16:44 150
170161 2018-07-07 22:25:11 100
93758 2018-07-08 13:38:11 100