NR: 432233 STOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, slitage/skavmärken.

Avslutas 2018-07-24 19:22:00 om

Utropspris

275

185743 2018-07-17 15:35:21 275
185283 2018-07-06 07:41:55 250
183750 2018-07-05 20:30:17 225
185283 2018-07-06 07:41:51 200
185283 2018-07-06 07:41:48 150
185283 2018-07-06 07:41:43 100
185283 2018-07-06 07:41:38 80
185283 2018-07-06 07:41:33 60