NR: 432234 ARKIVSKÅP 1900-talets andra hälft, fanerat med teak, H 91 B 42 D 45 (cm), mindre bruksslitage.

Utropspris

185222 2018-07-22 16:34:16 325
175725 2018-07-06 07:21:35 300
185222 2018-07-22 16:34:00 275
185222 2018-07-22 16:33:44 225
183750 2018-07-05 20:27:27 175