NR: 432237 AVLASTNINGSBORD 18/1900-tal, bemålat, H 65 B 54 D 53 (cm), slitage.

Utropspris

184420 2018-07-22 23:00:37 175
184006 2018-07-05 23:24:26 150
183658 2018-07-06 00:09:29 125
98203 2018-07-05 23:11:16 90
184006 2018-07-05 23:24:13 60