NR: 432241 SNURRPALL 1900-talets mitt, stålrör, höj/sänkbar, bruksslitage.

Utropspris

183750 2018-07-24 19:29:31 325
25136 2018-07-24 19:22:21 300
182030 2018-07-15 13:13:55 275
104372 2018-07-14 15:12:12 250
183650 2018-07-09 11:45:07 225
183750 2018-07-05 20:30:39 200
183650 2018-07-09 11:44:58 175
93366 2018-07-06 23:54:17 125
178916 2018-07-06 15:24:28 60