NR: 432242 AVLASTNINGSBORD 1900-talets andra hälft, Rokokostil, skuren dekor, stenskiva, H 55 Dia 60 (cm) bruksslitage/skavmärken.

Utropspris

185713 2018-07-23 21:18:45 600
176561 2018-07-24 00:55:32 550
176561 2018-07-24 00:55:24 475
176561 2018-07-24 00:55:14 425
176561 2018-07-24 00:54:49 375
179183 2018-07-23 19:13:49 325
185713 2018-07-23 18:34:19 300
179183 2018-07-23 08:31:05 275
176561 2018-07-09 17:29:19 250
179183 2018-07-23 08:31:01 225
179183 2018-07-09 16:17:41 175
176561 2018-07-07 18:34:34 150
179183 2018-07-09 16:17:38 150
170161 2018-07-06 10:32:45 100
93522 2018-07-06 09:55:13 50