NR: 432242 AVLASTNINGSBORD 1900-talets andra hälft, Rokokostil, skuren dekor, stenskiva, H 55 Dia 60 (cm) bruksslitage/skavmärken.

Avslutas 2018-07-24 19:12:00 om

Utropspris

176561 2018-07-09 17:29:19 200
179183 2018-07-09 16:17:41 175
176561 2018-07-07 18:34:34 150
179183 2018-07-09 16:17:38 150
170161 2018-07-06 10:32:45 100
93522 2018-07-06 09:55:13 50