NR: 432243 SKÅP 1900-talets andra hälft, fanerat med teak, skjutdörrar, H 61 B 80 D 27 (cm) slitage, skavmärken.

Avslutas 2018-07-24 19:38:00 om

Utropspris

275

180076 2018-07-09 07:33:09 275
185283 2018-07-06 07:41:12 250
183750 2018-07-05 20:31:14 225
185283 2018-07-06 07:41:05 225
185283 2018-07-06 07:41:01 175
175725 2018-07-06 07:19:48 125