NR: 432537 BYRÅ fanerad med teak, 4 lådor, höjd 83 cm, bredd 72 cm, djup 37 cm, slitage/repor/skavmärken.

Utropspris

94014 2018-07-26 21:08:07 200
168015 2018-07-26 21:18:17 200
168015 2018-07-26 21:16:27 150
168015 2018-07-26 21:16:11 100
168015 2018-07-22 13:34:25 50