NR: 432540 KARMSTOL Gustaviansk stil, förgylld dekor, slitage/skavmärken.

Utropspris

93522 2018-07-26 10:24:56 350
101034 2018-07-22 14:25:41 325
97678 2018-07-16 11:22:47 225
96743 2018-07-18 23:09:02 80
183192 2018-07-12 19:45:08 60
94094 2018-07-12 17:14:57 50