NR: 432541 KÖKSBÄNK pärlspont 18/1900-tal, höjd 77 cm, bredd 91 cm, djup 51 cm, zinkskivan med skador, slitage.

Avslutas 2018-07-26 21:26:00 om

Utropspris

96745 2018-07-16 20:16:20 400
98010 2018-07-20 06:12:48 375
18213 2018-07-19 11:53:11 325
93758 2018-07-15 10:12:41 175
25136 2018-07-13 14:16:14 60
93758 2018-07-12 15:56:53 50