NR: 434644 GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, mässing, skärm i plåt, 3 ljusarmar, H 132 cm, mindre bruksslitage.

Utropspris

179183 2018-08-10 19:25:37 400
178916 2018-08-10 19:22:27 375
179183 2018-08-10 19:23:46 375
178916 2018-08-10 19:22:21 350
179183 2018-08-10 18:57:53 325
103577 2018-08-07 21:22:44 300
182540 2018-08-10 12:39:02 275
182540 2018-08-10 12:38:50 225
103577 2018-08-07 18:51:25 200
182540 2018-08-10 12:38:36 200
169468 2018-08-03 13:15:04 100
96743 2018-08-06 23:28:00 90
170161 2018-08-02 14:42:55 70
169468 2018-08-02 21:33:38 70
178916 2018-08-02 10:09:10 50