NR: 434649 KOLONNPIEDESTALER 2 st, tidigt 1900-tal, höjd 78 cm/st, bruksslitage, 1 skiva med lagning.

Utropspris

170448 2018-08-10 19:02:31 600
93356 2018-08-10 17:33:14 550
93293 2018-08-09 22:21:37 500
93356 2018-08-10 17:33:01 475
180668 2018-08-07 14:39:20 425
93293 2018-08-09 22:21:07 400
91953 2018-08-09 22:08:17 300
169017 2018-08-09 18:46:31 250
90861 2018-08-02 22:57:48 200
91189 2018-08-05 20:32:36 200
169468 2018-08-03 09:35:19 150
169468 2018-08-03 08:05:37 100
169468 2018-08-02 21:32:01 70
184443 2018-08-02 20:19:53 60
91212 2018-08-01 19:03:21 50