NR: 434652 SPEGEL & TRYMÅBORD rokokostil, 1900-talets mitt, spegel H 146, B 55 (cm) bord med stenskiva H 61, B 61, D 31 (cm) bruksslitage.

Utropspris

750

185852 2018-08-08 06:00:56 750
179183 2018-08-10 18:56:25 700
179183 2018-08-10 18:56:16 600
183388 2018-08-10 11:07:01 500
185852 2018-08-06 08:07:01 450
183388 2018-08-10 11:06:40 450
13207 2018-08-05 22:21:44 400
185852 2018-08-06 08:06:33 275
26341 2018-08-05 21:05:40 100
185852 2018-08-05 16:11:44 90
176561 2018-08-03 20:40:57 80
177603 2018-08-02 19:45:05 70
170161 2018-08-02 14:38:50 60
176134 2018-08-01 22:04:51 50