NR: 434657 VITRINSKÅP rokokostil, sent 1900-tal, infattat glas, H 178, B 120, D 48 (cm) bruksslitage.

Utropspris

179183 2018-08-10 19:15:18 200
177762 2018-08-10 19:10:12 175
179183 2018-08-10 18:54:19 150
177762 2018-08-10 18:03:15 125
100045 2018-08-04 00:16:19 100
173639 2018-08-10 10:37:37 100