NR: 434665 BYRÅ rokokostil, 1900-talets mitt, dekor med bronser, fanerad med mahogny, stenskiva, H 77, B 78, D 43 (cm) bruksslitage.

Utropspris

850

178994 2018-08-10 17:52:22 850
94707 2018-08-10 19:08:17 800
94707 2018-08-10 12:11:59 700
178973 2018-08-09 10:49:28 650
183361 2018-08-09 12:19:08 600
183361 2018-08-09 12:19:00 500
183361 2018-08-09 12:18:56 450
183361 2018-08-09 12:18:51 400
183361 2018-08-09 12:18:36 350
176561 2018-08-02 17:43:15 300
102112 2018-08-07 22:27:59 250
102112 2018-08-07 22:28:37 250
181744 2018-08-04 23:33:37 200
173557 2018-08-03 12:47:25 150
173557 2018-08-03 12:47:00 100
178973 2018-08-01 21:22:08 70
183192 2018-08-01 19:29:38 60
183921 2018-08-01 19:18:11 50