NR: 434671 KULRAM 1900-talets mitt, H 121, B 74 (cm) bruksslitage.

Utropspris

180668 2018-08-10 19:58:16 175
180781 2018-08-10 09:28:32 150
95596 2018-08-10 01:18:03 125
181857 2018-08-09 22:05:03 100
95596 2018-08-09 00:57:21 90
93366 2018-08-08 22:29:46 80
180781 2018-08-07 21:03:27 70
96743 2018-08-06 23:23:03 60
180781 2018-08-04 21:07:51 50