NR: 434673 KORG 1900-talets första hälft, rotting, H 61, B 47 (cm) bruksslitage.

Utropspris

184982 2018-08-11 14:24:29 125
180668 2018-08-10 22:14:22 100
184982 2018-08-11 14:23:36 100
184982 2018-08-11 14:23:26 80
97993 2018-08-10 18:26:19 60
184982 2018-08-05 18:09:09 50