NR: 434674 GOLVLAMPA 1900-talets mitt, teak & mässing, 2 ljusarmar, höjd 145 cm, mindre bruksslitage, 1 skärm med liten skada.

Utropspris

184951 2018-08-11 18:31:09 550
95545 2018-08-10 20:48:07 500
184951 2018-08-11 18:30:43 475
184951 2018-08-11 18:30:16 425
184951 2018-08-10 18:57:22 375
95545 2018-08-10 16:12:41 350
180668 2018-08-07 14:59:15 325
95545 2018-08-10 16:12:36 300
183702 2018-08-09 15:45:14 250
173280 2018-08-07 23:16:16 200
173280 2018-08-06 16:43:01 150
91189 2018-08-05 20:39:03 125
184951 2018-08-05 10:17:42 60
172245 2018-08-03 22:06:47 50