NR: 434677 KOMMOD 1800-talets andra hälft, gråmålad, H 81, B 47, D 38 (Cm) slitage, torrsprickor.

Utropspris

99480 2018-08-10 08:24:43 90
179698 2018-08-07 18:57:09 80