NR: 434679 KORGGRUPP 1900-talets andra hälft, rotting, 2 snurrfåtöljer, bord med glasskiva H 57, Dia 71 (cm) bruksslitage, fläckar.

Utropspris

100483 2018-08-11 19:05:49 800
168481 2018-08-11 15:59:23 750
178409 2018-08-11 19:04:47 700
25197 2018-08-11 09:58:12 600
168481 2018-08-11 14:43:49 550
25197 2018-08-10 20:29:40 400
168481 2018-08-11 09:50:22 400
168481 2018-08-11 00:49:28 275
16552 2018-08-10 16:10:54 175
170161 2018-08-07 13:49:29 150
176332 2018-08-08 16:46:15 125
176332 2018-08-08 16:45:51 90
177224 2018-08-06 14:22:09 70
178353 2018-08-03 21:31:45 50