NR: 434682 BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, bronser, stenskiva, H 79, B 93, D 52 (cm) bruksslitage.

Utropspris
1500-2000

750

181193 2018-08-10 21:28:36 750
94707 2018-08-10 12:15:04 700
102112 2018-08-07 22:35:06 650
176561 2018-08-05 19:24:54 600
92761 2018-08-05 18:58:59 550
176561 2018-08-05 19:24:48 500
176561 2018-08-05 19:24:41 450
176561 2018-08-05 19:24:32 400
176561 2018-08-05 19:24:27 350
176561 2018-08-05 19:24:21 300
176561 2018-08-05 19:24:16 250
176561 2018-08-03 20:41:46 200